Agjencia Zhurnal.mk

Vajza e Afërdita Demakut shkëlqen në fotosesionin e fundit

Ashtu si nëna edhe bija

Dona Janova bënë pjesë në grupin e fëmijëve që trashëguan talentin e prindërve në muzikë.

Talentin e trashëguar këta fëmijë e dëshmojnë më së miri duke e jetësuar në projekte të ndryshme.

Dona ka kohë që ka nisur të merret me muzikë, duke u bërë tashmë e njohur dhe shumë e dashur për publikun. Në fillim bashkë me nënën e saj, Aferdita Demakun kurse, tani Dona ka edhe projekte solo.

Ato së bashku janë mjaft të kërkuara në ahengje e mbremje të ndryshme muzikore. Ashtu si nëna edhe bija kujdesen që në çdo paraqitje të duken bukur, shkruan rtv21.tv Së fundmi, Dona në Instagram ka publikuar një set fotografik, në të cilin ajo po duket shumë bukur. “Gurbeti nda ndan”, titullohet projekti i fundit i dyshes së njohur, të cilin e kanë publikuar në muajin tetor të vitit 2018.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...