Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vajza e artistit Naser Berisha fejohet, si një princeshë pranë futbollistit të njohur

Një urim të bukur sapo zbuluam në instagramin e një artisti të dashur e të njohur shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtarin Naser Berisha i cili kishte shkruar : “Urime Priincesha ime” duke postuar një foto ku shihet vajza e tij Lorana gjatë ceremonisë së fejesës.

Ne mësojmë se Princesha e artistit të hiteve (aktualisht studente ne dy fakultete ne Gjermani) është fejuar me futbollistin e njohur shqiptar Dijon Ramaj, dikur futbollist i kombëtares gjermane per juniore dhe poashtu i VFB Stuutgartit, kurse tani per momentin luan per VFR Aalen. Çifti duket sikur kanë lindur për njëri-tjetrin e ne ju urojmë trashëgime gjithmonë duke ju sjellë këto foto nga fejesa e tyre.

Postime të ngjashme

Një super projekt po vjen, Kida bashkon forcat me Butrintin e Ledrin

Dafina Vidishiqi

Kanye nuk po e merr me ngut lidhjen e re dhe nuk po kërkon të ketë fëmijë tjerë

Dafina Vidishiqi

Enca “mbretëresha” e Instagramit, artistja shqiptare më e ndjekur, ja kë lë pas

Dafina Vidishiqi

Dua Lipa është artistja më e dëgjuar në historinë e Spotify

Dafina Vidishiqi

Dafina Zeqiri thotë se është e lumtur që ka realizuar një këngë me nënën e saj

Dafina Vidishiqi

Gold Ag lanson “Plumbi” në nder të Ditës së Çlirimit

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...