Showbiz

Vajza e Jenner në ditën e parë të shkollës me çantë 12 mijë dollarëshe

Zhurnal Ads

Vajza e Kylie Jenner, Stormi, në ditën e parë të shkollës ka shkuar me një çantë që kushton gjithsejtë 12 mijë dollarë. Çanta është e markës “Hermes”, shkruan Daily Mail, transmeton Gazeta Express.

Pasuria e Jenner raportohet të jetë përafërsisht 900 milionë dollarë.

 “Derisa shumica e fëmijëve kthehen në shkollë me një foto të uniformës dhe një çantë, vajza e Kylie është fotografuar me një çantë pink Hermes Taurillon Clemence Kelly Ado Backpack, që kushton 12 mijë dollarë”, shkruan Daily Mail.

Megjithatë vajza e Jenner do t’i ndjek mësimet në shtëpi për shkak të situatës së krijuar nga pandemia./Express/

Postime të ngjashme

Fansat i publikojnë imazhe nga koncertet, Dafina Zeqiri: Më mungojnë shumë performancat dhe të gjithë ju që të këndoni me mua

admin

Fejohet këngëtari Bardhyl Ameti, ja princesha e tij

admin

Bebe Rexha plot shik gjatë prezencës “People’s Choice Awards”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...