Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vajza e Jenner në ditën e parë të shkollës me çantë 12 mijë dollarëshe

Vajza e Kylie Jenner, Stormi, në ditën e parë të shkollës ka shkuar me një çantë që kushton gjithsejtë 12 mijë dollarë. Çanta është e markës “Hermes”, shkruan Daily Mail, transmeton Gazeta Express.

Pasuria e Jenner raportohet të jetë përafërsisht 900 milionë dollarë.

 “Derisa shumica e fëmijëve kthehen në shkollë me një foto të uniformës dhe një çantë, vajza e Kylie është fotografuar me një çantë pink Hermes Taurillon Clemence Kelly Ado Backpack, që kushton 12 mijë dollarë”, shkruan Daily Mail.

Megjithatë vajza e Jenner do t’i ndjek mësimet në shtëpi për shkak të situatës së krijuar nga pandemia./Express/

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...