Agjencia Zhurnal.mk

Vajza e Lutfi Hazirit bën ndërhyrje në buzë, kaq shume ka ndryshuar

Kënga Haziri është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo është vajza e politikanit dhe njëkohësisht edhe Kryetarit të Gjilanit Lutfi Hazirit.

Ajo është e përfolur shumë në publik e në media sidomos për pamjen e saj, shkruan ORAinfo. Kënga është shumë aktive në rrjetet sociale me postime nga më të ndryshmet.

Ajo sot ka publikuar një video ku duket teë ketë bërë ndryshime të mëdha në pamjes e saj.

Ajo shihet të ketë bërë ndërhyrje në buzët e saj, duke i fryer ato.

Videon mund ta ndiqni duke klikuar këtu.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...