Agjencia Zhurnal.mk

Vajza e Lutfi Hazirit tregon linjat në pishinën e shtëpisë, duket për mrekulli

Kënga, përpos që tingëllon si emër i bukur mjafton ta shikosh dhe e kupton se naturaliteti vazhdon të jetë një ndër gjërat më të këndshme për syrin e njeriut.

Vajza e kryetrarit të Gjilani, Kënga Haziri vazhdon të jetë e tillë.

Natyrale dhe tejet e bukur.

Përpos linjave perfektë të trupit, ajo njihet edhe për fytyrën e saj thuajse të përkryer.

Së fundi Kënga ka publikuar një fotografi të realizuar në pishinën e shtëpisë, ku edhe po kalon vikendet së fundi.

Vajza e Hazirit njihet ndryshe edhe si “studentja e Hardward-it”./Indeksonline/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...