Agjencia Zhurnal.mk

Vajza e Nystretit dhe Meritës shfaqet provokuese, zbulon me shumë se ç’duhet!

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqt, shkruan ORAinfo.Biona njihet për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse duke rivalizuar edhe kunatën e saj Egzonën.

Ajo posedon me mijëra ndjekës në rrjete sociale e për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive në rrjete sociale.

Se fundemi vajza e Nystret Muqiqit e Merita Spahiut është shfaqur e veshur në mënyrë provokuese.

E veshur me bluzë të zezë, Biona nuk ka hezituar ta zbërthejë atë duke shfaqur më shumë se ç’duhet.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...