Agjencia Zhurnal.mk

Vajza e Shkurtës do t’i ҫmend meshkujt me këtë foto, ‘përvëluese’ me minifund

Gresa Behluli është për momentin një ndër këngëtaret më të përfolura.

Është kanagjegji dhe dasma i saj madhështore që bënë shumë bujë në publik e media rozë, shkruan ORAinfo. Po aq e komentuar sa edhe ajo është edhe motra e saj, Besiana, e cila vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të shkurtër dhe po duket shumë atraktive.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...