Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Vajza mori një test të ADN-së nga i dashuri i saj – të dy u shokuan nga ajo që zbuluan

Gjatë viteve të fundit, testet e ADN-së janë bërë një dhuratë e famshme për miqtë dhe anëtarët e familjes.

Por disa rezultate zbuluan shumë më tepër. Njëri prej tyre është një përdorues i TikTok pas pseudonimit Matilda. Ajo thotë se vitin e kaluar mori një test të ADN-së për ditëlindjen e saj, dhe ajo që zbuloi e la atë në shok, transmeton Telegrafi.

“Ish-im më bëri një nga ato teste të ADN-së – nëna ime u adoptua dhe unë kurrë nuk e njihja babanë tim biologjik.

I dashuri i saj i atëhershëm u testua gjithashtu, dhe rezultatet u morën rreth një muaj më vonë.

“Unë isha duke rishikuar listën e të afërmve gjenetikë, sepse i vetmi person me të cilin dija që isha e lidhur në mënyrë të sigurt ishte nëna ime”, vazhdoi ajo.

Ajo thotë se vuri re emrin e të dashurit të saj dhe u kthye nga ai dhe i tha sa e mrekullueshme ishte të ishe kushëri me dikë me emër si ai. “Dhe kështu e kuptova që isha në një lidhje me kushëririn tim”, thotë ajo.

Ajo më tej shpjegoi se si ata u ndanë, dhe doli se ata kishin të njëjtët stërgjyshër.

Video u bë virale në TikTok dhe shumë të tjerë filluan të ndanin përvojat e tyre me testet e ADN-së.

Postime të ngjashme

Burri humbi unazën e martesës gjatë pushimeve, tani atë e mban me krenari një peshk

S.B.

Një krijesë ‘aliene’ u pa në një plazh në Kaliforni

S.B.

Pitbulli që qesh gjatë gjithë kohës bëhet viral në internet

S.B.

Zbulohet fosil i një dinozauri të ri rreth 200 milionë vjeçar

Z H

Ballkoni i mbushur me vizitorë shembet mbi shkëmbinjtë poshtë në një shtëpi me qira të plazhit Malibu – dëshmitari rrëfen ngjarjen

S.B.

Shtëpitë dhe ndërtesat me dizajne interesante

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...