Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Vajza nga Gjermania e cila që 15 vite nuk i ka prerë flokët, sot i ka 175 centimetra të gjata

Zhurnal Ads

Një vajzë e re e cila nuk i ka prerë plotë për plotë 15 vite, thotë se tani ato janë hiq më pak se 175 centimetra të gjata.

Stefanie Classen nga Dusseldorfi i Gjermanisë, ka dokumentuar udhëtimin e saj në Instagram se si gjithçka filloi me rritjen e flokëve, që gati sa nuk janë bërë dy metra, transmeton Telegrafi.

E i dashuri i saj 29-vjeç, Ralph Kopitz që me profesion është IT, i realizon të gjitha fotografitë e flokëve të saj të gjata që më pas i publikon në mediat sociale.

Stefanie thotë se gjithmonë flokët e gjata i kanë asocuar në bukuri, dhe si adoleshente kishte marrë vendim që të mos i prej flokët.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Zbulohet “misteri” i trenit që kalon përmes autostradës me shtatë korsi

admin

Dëshironi të punësoheni në Amazon: Jeff Bezos iu shtron këto tri pyetje kandidatëve

admin

Kafe, salcë domatesh e atlete Nike – më të shiturat gjatë pandemisë në SHBA

admin

Tigri Bengal lufton me ariun që njihet si ‘më vdekjeprurësi në botë’ – kush mendoni se fitoi?

S.B.

Trupi qiellor në orbitën e Tokës zbulohet se është një raketë 54-vjeçare

S.B.

Fituesi i pesëfishtë i medaljes së artë olimpike, bën akrobacione në trampolinë me vajzën e tij njëvjeçare

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...