Vajzat dhe gratë që vallëzojnë me “Lusheng” në fshatin Gailai të provincës Guizhou

Vajzat dhe gratë që vallëzojnë me “Lusheng” në fshatin #Gailai të provincës #Guizhou, kanë veshur zbukurime të shkëlqyera argjendi të kombësisë miao.

Related posts

Sulmuan punonjësin dhe tentuan të vjedhin stoli ari në New York, pendohen keq hajnat – shfaqet nga askund një burrë me karrige në dorë

D V

Qeni paraqitet në ekran gjersa jepej parashikimi i motit, videoja bëhet virale në internet

D V

Tre fakte që duhet të dinë ata që nuk janë vaksinuar kundër Covid-19

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More