Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Vajzat krahasojnë anën e shtratit të tyre me atë të djemve, ndryshimet janë qesharake

Në profilin e saj në Twitter @ hannystyles69, ajo postoi një foto të anës së saj të shtratit, por edhe atë të të dashurit të saj, kështu që papritur filloi një trend në Twitter. 

Gratë e shumta menjëherë ndoqën me foto postimin e saj, me foto nga dhomat e tyre të gjumit dhe është e pamundur të mos vëresh që një model i veçantë përsëritet nga foto në foto, transmeton Telegrafi.

Ndërsa komodinat e grave janë të rregullta dhe ne shohim libra, kremra, lule, qirinj, vajra esenciale dhe llambat mbi to, pranë shtratit nga ana e burrave janë shumë shpesh sende që nuk i presim vërtet në dhomën e gjumit.

Pra, ka pushkë, thika gjuetie, shkopa bejsbolli, një çekiç, uiski, karikues të telefonit celular, një degë peme dhe sende të ngjashme të çuditshme për vetëmbrojtje, hidratim ose, me sa duket, një arratisje e papritur gjatë natës pasi disa valixhe të vogla në fotot duken sikur janë pikërisht për at qëllim.

Akoma, i dashuri i vajzës që filloi trendin ka vetëm nevojat më themelore në krah të shtratit: një karikues telefoni celular, një shishe plastike bosh, një shishe më të vogël me pak lëng dhe shkop bejsbolli të domosdoshëm.

“Ideja për ta botuar më erdhi në mendje kur u vendosa në banesën e tij. Kjo është qesharake për mua që kam shumë gjëra të panevojshme në komodinën që më bëjnë të lumtur, dhe atij i duhen vetëm ato pak gjëra”, tha ajo për Bored Panda.

Postime të ngjashme

“Guida” si të bëhesh një mjeshtre e flirtimit

D V

Prindër, ndëshkoni veprimin dhe jo fëmijën!

D V

Zgjidhni një imazh dhe zbuloni mesazhin emocionues që ka për ju

D V

Jo 1 por 4 libra; Harry do të publikojë të dytin vetëm pasi mbretëresha të vdesë, për këtë arsye

D V

Zgjidhni një rreth dhe zbuloni se sa optimist jeni

D V

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...