Vaksinohet edhe Leonora Jakupi

Këngëtarja ka treguar përmes rrjeteve sociale.

 

Leonora Jakupi, ndau fotografi derisa ka falënderuar stafin mjekësor.

“Doza e parë e vaksinës u kry me sukses. Falemnderit shumë stafit shëndetësor për kujdesin dhe trajtimin profesional”, ka shkruar Leonora krahas fotografisë që ka publikuar në storie.

Ndryshe, krahas Leonorës edhe artistë tjerë kanë treguar përmes rrjeteve sociale se kanë marrën vaksinën anti-Covid.

Kujtojmë se, Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 123 doza të vaksinës kundër COVID-19.

Related posts

Loredana provokon teksa ngrit qëllimshëm fustanin lartë

D V

Jennifer Lopez është “çmendurisht e dashuruar” me Ben Affleckun pas shansit të dytë që dyshja i dhanë njëri-tjetrit

D V

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com