Agjencia Zhurnal.mk

Valencia konfirmon dy raste me COVID-19 pas testimeve të fundit

Skuadra spanjolle Valencia ka konfirmuar se dy anëtar të skuadrës së tyre kanë dal pozitiv me COVID-19.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të skuadrës spanjolle e cila zbulon se testimi është bërë gjatë ditës së hëne, transmeton Klan Kosova.

“Personat që kanë rezultuar pozitiv tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, në pajtim me protokollet e La Ligas dhe të klubit”, thuhet në njoftim.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...