Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Valerie Loureda, ylli i MMA që ka tërhequr interesimin e Hollywoodit me pozat dhe vallëzimet atraktive

Zhurnal Ads

Valerie Loureda është një prej yjeve më të famshme në artet e përziera marciale (MMA).

22-vjeçarja, e cila në vitin e kaluar ka nënshkruar me Bellator, është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, por jo vetëm për performancat e saj brenda tetëkëndëshit.

Fansat e ndjekin edhe për dukjen, si dhe për lëvizjet sensacionale të vallëzimit. Ndërsa ajo thotë se e kanë kontaktuar edhe nga Hollywoodi.

“Disa agjentë të talenteve më kanë kontaktuar për të më përfshirë në botën e argëtimit dhe që të xhiroj gjëra të ndryshme”.

“Dhe sinqerisht më pëlqen gjithë kjo dhe ky është objektivi im kur ta përfundoj karrierën (në MMA). Por, tash për tash jam e fokusuar në meçe dhe fitimi i dueleve vjen në radhë të parë”.

“Por, po, padyshim, (Hollywoodi) është ëndrra ime”, ka deklaruar Loureda për TMZ.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kylie Jenner e gatshme për shpenzime ekstravagante në pushime

S.B.

Adrola Dushi shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, me flokët që ia mbulojnë gjoksin

S.B.

Snoop Dogg kritikon këngën “WAP” nga Cardi B dhe Megan Thee Stallion

S.B.

Nora Istrefi vë në pah hiret trupore në fustanin provokues

S.B.

Katy Perry befason fansat e saj me albumin të ri EP

S.B.

Getoar Selimi befason fansat me imazhin e fundit, shfaq talentin e tij duke punuar një argjilë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...