Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Valsi i dashurisë”, publikohet nga Sinan Vllasaliu

Këngëtari i njohur shqiptar, Sinan Vllasaliu, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Valsi i dashurisë” mban titullin kënga e tij e re, të cilën e ka shoqëruar edhe me videoklip.

Artisti po ashtu ka bërë një paraqitje të mahnitshme edhe në videoklip, duke qenë edhe protagonist i videos.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar Avni Qahili, kurse për orkestrimin është përkujdesur Nexhat Mujovi – Wirusi.

Videoja atraktive i është besuar produksionit nga Shqipëria, Max Production.

“Valsi i dashurisë” vjen pas dy projekteve muzikore që solli javën e kaluar: “Dreqi e marrtë” dhe “Ushtria e Kosovës”.

Postime të ngjashme

“Love Again” nga Dua Lipa arrin 20 milionë shikime

Dafina Vidishiqi

Urimi i Kidës për Getinjon me rastin e ditëlindjes

Dafina Vidishiqi

Kendall Jenner ndan momente romantike me basketbollistin Devin Booker

Dafina Vidishiqi

E diela familjare e e Gold AG dhe bashkëshortes pranë djalit, Guerilit

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie viziton ish-bashkëshortin në apartamentin e tij

Dafina Vidishiqi

I paragjykojnë vajzën, Arbenita Ismajli iu reagon ashpër ndjekësve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...