Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Vazhdojmë me punë sepse përmes punës ne komunikojmë me qytetarët, thotë Ganiu

Zhurnal Ads

Shkup, 28 tetor, zhurnal.mk – Kryetari i Komunës së Çairit në profilin e tij në fejsbuk sjell pamje nga rekonstruimi i rrjetit të ujësjellësit në Lagjen Serovë, rruga “138” dhe “Mesta”.

“Serova, Dizhoni, Fushë Tophana etj… janë vetëm disa prej lagjeve ku aktualisht po punohet në përmirësimin e kushteve dhe rrumbullakësimin e projekteve të ndryshme infrastrukturore. Vazhdojmë me punë sepse përmes punës ne komunikojmë me qytetarët!”, shkruan Ganiu.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ahmeti: Marrëveshja, hap kolosal drejt Ballkanit në paqe

T E

Kuvendi për të katërtën ditë do të debatojë për rishikimin e buxhetit

E.E.

22 viktima, 881 të infektuar me Covid-19 dhe 806 të shëruar

T E

Analizë: Shteti është futur në borxhe të mëdha, por ende nuk e ka prekur “vijën e kuqe”

R ZH

Gazeta franceze “La Kroa”: Zaev e ktheu Maqedoninë e Veriut në gjirin evropian

Z H

Kapacitetet spitalore mbushen me shpejtësi, autoritetet paralajmërojnë orë policore

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...