Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Vazhdojnë dënimet e shumta për mosmbajtje të maskës

Shkup, 19 tetor, zhurnal.mk – Gjatë 24 orëve të fundit në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut, lidhur me masën e mbajtjes së mbrojtjes personale në fytyrë, janë regjistruar 749 shkelje.

Ministria e Punëve të Brendshme u apelon qytetarëve që t’i respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria, me qëllim të ballafaqimit me Kovid-19.

Postime të ngjashme

Rritet numri i rasteve të reja me Covid-19, kufizime të reja nuk do të ketë

T E

ZGJEDHJET LOKALE / “ASH” Asaf Ademi apo Arben Taravari, “BDI” Nevzat Bejta kandidat për kryetar komune Gostivar ?

Bexhet Musliu

Dimitrievski reagon ashpër ndaj Georgievskit: Propozimi i tij është nënçmues

Z H

Nesër fillon regjistrimi i të burgosurve, diplomatëve, mërgimtarëve dhe të pastrehëve

Z H

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Z H

Ziadin Sela: Zaev e ka patjetër të nxjerr të vërtetën për rastin “Monstra”

Bexhet Musliu

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...