Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Vazhdon bllokada në Suez nga anija e ngecur

Një anije e madhe mallrash, sa katër fusha të futbollit, ka ngecur në Kanalin e Suezit, duke bllokuar kalimin e mallrave qe vlejnë miliarda euro në ditë. Autoritetet e Egjiptit ende nuk dinë se kur mund të nxirret anija.

Postime të ngjashme

Spanja do të falë politikanët e dënuar katalanas

Dafina Vidishiqi

India vaksinoi mbi 8 milionë njerëz në një ditë

Dafina Vidishiqi

SHBA, BE, Kanadaja dhe Britania, sanksione të përbashkëta kundër Bjellorusisë

Dafina Vidishiqi

Vuçiq pritet të flasë para deputetëve për dialogun me Kosovën – por çfarë kishte thënë në vitin 2019?

Dafina Vidishiqi

Kryeministri britanik: Besojmë se më 19 korrik do të kemi lehtësim të masave kundër COVID-19

Dafina Vidishiqi

Rusia ndalon një OJQ arsimore amerikane

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...