Maqedoni

Vazhdon edhe sot rrënimi i objektit tek Mavrovasja

Zhurnal Ads

Shkup, 3 shtator, zhurnal.mk – Me një turjelë hidraulike, Ndërmarrja Publike “Rrugët e Maqedonisë” vazhdoi edhe sot shembjen e ndërtesës ilegale para qendrës tregtare “Mavrovasja” në qendër të Shkupit.

Pas disa orësh punë, gjatë ditës së djeshme gjysma e shtyllave të betonit të armuar u shembën. Pjesa tjetër do të shembet gjatë ditës së sotme.

Postime të ngjashme

Filipçe: Kemi bërë plan për rritjen e kapaciteteve shëndetësore

admin

Zaevi i porositi ministrat: U shërbejmë qytetarëve, ta dëgjojmë zërin e tyre

XH,I

Zaev në debatin me Vuçiq dhe Rama: Të rinjtë duhet të jenë pjesë e këtij procesi, na duhet kreativiteti i tyre

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...