Agjencia Zhurnal.mk

Vazhdon përplasja mes Oriola Marashit dhe Einxhel Shkirës, e gjitha për një fotografi të realizuar në borë

Ka më shumë se një muaj që Oriola Marashi bashkë me Kejvina Kthellën po thumbojnë Einxhel Shkirën, madje u tha se ato dyja rrahën atë para shtëpisë së saj, shkruan GazetaBlic. E duket se përplasja mes tyre nuk ka mbaruar ende.

Ditë më parë Oriola Marashi publikoi një fotografi ku shfaqet vetëm në të brendshme në borë si dhe një tjetër hipur mbi një kalë të cilat dhe u komentuan gjatë nga ndjekësit në rrjete sociale.

Einxhel Shkira ka ironizuar kësaj radhe me Oriolën, duke qenë se vite më parë ajo kishte realizuar një fotosesion të tillë në vitin 2015.

Madje moderatorja vazhdon duke shkruar se tashmë ky sport me këto lloj fotosh është në modë.

“I bëra në dhjetor 2015 dhe Valentina Marku ishte kundra kesaj ideje qe kisha shume kohe qe doja ta beja. Jo se ishte e gabuar por sepse njerzve do i dukej e tepert dhe do paragjykonin, sic gjithm kan ber..por i mbijetova! Mesa duket spaska qen aspak e gabuar perderisa tani eshte ne mode ky sport”, ka Shkira.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...