Vdekje e dyshimtë në Pejë

Policia ka njoftuar se një person i gjinisë mashkullore ka ndërruar jetë në qytetin e Pejës. Vdekjen e viktimës ka konstatuar mjeku.

Lidhur me rastin janë njoftuar të gjitha njësitë relevante.

Me urdhër të prokurorit, viktima dërgohet ne IML për obduksion, kurse rasti është duke u hetuar si “vdekje e dyshimtë”. 

Related posts

Aksident në afërsi të Zhelinës, dyshohet për viktima

Z H

Policia arrestoi falsifikues janë gjetur thuajse një milion euro të falsifikuara

D V

Sulmohet dhe grabitet një banor i Kumanovës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More