Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Vdekje e dyshimtë në Spitalin e Pejës, policia po e heton rastin

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Spitalin e Pejës.

Sipas raportit 24 orësh të policisë së Kosovës një pacient i cili ishte në tretman mjekësor ka vdekur, shkruan lajmi.net.

Policia i ka vlerësuar rrethanat e vdekjes si të dyshimta dhe e ka cilësuar rastin si hetim i vdekjes.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore.

Postime të ngjashme

Vozitjet e gjata që çojnë në vdekje

D V

Nesër në mbrëmje nisen për në Kosovë trupat e 10 personave të vdekur në aksidentin në Kroaci

D V

Sveçla: Shumica e të aksidentuarve duan të vijnë në Kosovë, një pjesë e tyre nga Kroacia duan të kthehen në Gjermani

D V

Djaloshi që ishte për vizitë te babai dhe po kthehej në Kosovë: Të gjithë fluturuam nga dritarja, menduam se po ëndërronim

D V

Kujtim Kastrati që humbi jetën në aksidentin tragjik në Kroaci, po vinte në Kosovë për të martuar vëllain

D V

Zjarrfikësit që shpëtuan pasagjerët e autobusit: Asgjë nuk mund t’ju përgatisë për këtë tragjedi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...