Kosovë Kronika

Vdekje e dyshimtë në Suharekë

Zhurnal Ads

Një vdekje e dyshimtë është raportuar në Studençan të Suharekës, të mërkurën në mesditë. Bëhet fjalë për një burrë të lindur në vitin 2001.

Policia e Kosovës ka konfirmuar rastin për KOHËN duke thënë se pas hetimeve fillestare dyshohet të ketë qenë vetëvrasje me armë zjarri.

“Sot është hapur një rast ‘vdekje e dyshimtë’. Në ambulancën e qytetit është sjellë nga Studençani një trup i pajetë. Është një mashkull i lindur më 2001. Sipas hetimit fillestar dyshohet se është vetëvrasje me armë zjarri, por hetimet janë duke vazhduar”, ka thënë për KOHËN, Afrim Sylaj, komandant i Policisë në Suharekë.

Postime të ngjashme

Pamje të arrestimit të kreut të OVL e UÇK-së, Hysni Gucati

admin

Arrestohet një person në kryeqytet

admin

Paralajmërohen vërshime të shpejta dhe shkarkime rrufesh në Kosovë

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...