Vdes 13 vjeçari kroat pas konsumimit të tepërt të pijeve energjike

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Zagreb, ku një 13 vjeçar ka humbur jetën pas konsumimit të tepërt të pijeve energjike.

 

Sipas mediave të huaja i mituri fillimisht u rrëzua, teksa po vraponte rreth një ndërtese në lagjen e tij, në kryeqytetin kroat. Pas kësaj, ai u dërgua në spital, por mjekët nuk arritën ta shpëtonin.

Dëshmitarët kanë thënë se 13 vjeçari, para se të rrëzohej, kishte pirë shumë pije enegjike, gjatë një ndeje me shokë. Ngjarja e hidhur ndodhi ditë më parë.

Related posts

Richard Branson “kreu misionin në hapësirë”, fluturakja e Virgin Galactic kthehet në tokë

D V

Kush i financon dhe nga i marrin armët talebanët?

Redaksia

OKB thirrje SHBA-së që të heqë embargon ndaj Kubës

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More