Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Vdes 24-vjeçari në Ferizaj që u ther me thikë

Ka ndërruar jetë një person në Ferizaj, pasi që nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra nga therrja me thikë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 21:30, ndërsa ai ishte dërguar për trajtim në Emergjencë, ku edhe ka vdekur.

Lajmin për Arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënës i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi.

“Rreth orës 21:30 ka ndërruar jetë personi i cili është therur me thikë. Bëhet fjalë për një mashkull i moshës 24-vjeçare”.

“Në vendngjarje kanë dalë policia, prokurori, forenzika dhe njësitet relevante”.

“Policia i ka dy persona të dyshuar lidhur me rastin dhe po punon për t’i kapur”

Postime të ngjashme

Arrestohen disa aktivistë të Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri

R Zh

Qeveria thotë se fluksi i qytetarëve për në Shqipëri s’ka lidhje me masat

R Zh

Nga Qeveria e Serbisë pyesin Kurtin: A e ke prioritet “Shqipërinë e Madhe”?

R Zh

“Ligji për pasuri të pajustifikueshme mund të hetojë edhe pasurinë e qytetarëve”

R Zh

Kosovë / 775 gjoba brenda 24 orëve për ata që s’respektuan masat anti-COVID

R Zh

Presidentes Osmani i kërkohet që të ketë prioritet çështjen e grave të dhunuara gjatë luftës

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...