Agjencia Zhurnal.mk

Vdes 29-vjeçari, ish-garuesi i “The Bachelorette”, pas një jave në intensivë

Tyler Gwozdsi, një konkurrent në serinë televizive “The Bachelorette”, ka vdekur nën dyshimin e mbidozës së drogës.

29-vjeçari , i cili u njoh në shfaqje si “Tyler G”, u shtrua në spital më 13 janar, por vdiq në Florida pas një jave në kujdesin intensive, shkruan Indeksonline.

Image result for who is Tyler Gwozdz

Sipas TMZ-së, ai dyshohet për mbidozë dhe se ai kishte një histori varësie.

Gwozdzi u shfaq në sezonin e 15 të shfaqjes së ABC-së vitin e kaluar.

Prodhuesit e “Bachelor” në një deklaratë ka thënë se janë të prekur nga lajmi tragjik për vdekjen e Tylorit.

Ata shtuan se Tyleri ishte një djalë i dashur dhe një mik i mirë.

Ai ishte një sipërmarrës që po planifikonte të bëhej psikolog dhe kishte “frymë aventureske dhe një gjallëri për jetën”.

Rezultati i figurës për kush është Tyler Gwozdz

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...