Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vdes aktori Bert Belasco në moshën 38 vjeçare

Gjendet i vdekur aktori i njohur amerikan Bert Belasco.

Bert Belasco, i njohur për rolin e tij në serinë BET “Let’s Stay together”, ka vdekur, shkruan Fox News.

Babai i Belasco, Bert Sr., i tha TMZ se djali i tij u gjet i vdekur të Dielën në një dhomë hoteli në Virxhinia, pasi stafi shkoi për ta kontrolluar. Aktori ishte në mes të karantinës për dy javë, sipas babait të tij.

E dashura e tij thuhet se telefonoi hotelin kur nuk kishte dëgjuar nga Belasco për disa kohë.

BertSr., mendon se djali i tij vdiq nga një aneurizëm por po pret në autopsi për të njoftuar zyrtarisht shkakun.

Sipas stacionit të lajmeve, stafi i hotelit tha se ata morën një telefonatë për të kontrolluar Belasco kur familja nuk mund ta kontaktonin, raporti tha se kur arriti ambulanta e parë, ai u shpall i vdekur në vendin e ngjarjes.

Belasco gjithashtu kishte role në “I’m Dying Up Here”, “The Mick”, “Pitch”, “Key and Peele” dhe “Justified”, ndër të tjera.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...