Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Vdes avokati i njohur, ishte prekur me Covid-19

Avokati i njohur, Muhamet Shala, ka ndërruar jetë mbrëmë si pasojë e Covid-19.

Lajmi për vdekjen e tij është bërë i ditur nga familjarët përmes rrjeteve sociale të cilët njoftuan poashtu njoftuan se ai ishte në betejë me virusin korona për dy javë.

Për shkak të situatës me pandeminë varrimi i të ndjerit bëhet sot në prani të familjarëve të ngushtë.

Postime të ngjashme

Dialogu Kosovë-Serbi, ekspertët sugjerojnë një takim që ti paraprijë atij të 25 korrikut

Lea Muslija

Vuçiqi falënderon policët serbë, thotë se e mbrojtën Kosovën kur u sulmua nga jashtë

Lea Muslija

Ben Meir: Kurti të mos e pranojë Asociacionin, i pamohueshëm gjenocidi serb në Kosovë

Lea Muslija

Ministri i Qeverisë për Asociacionin: S’mund ta shkelim Kushtetutën dhe të kemi institucion një etnik

Lea Muslija

Nisma dënohet nga KQZ-ja, mund t’i anulohet pjesëmarrja në zgjedhjet lokale

Lea Muslija

Fundjava në Kosovë me rrebeshe shiu, java e ardhshme me valë të nxehtit afrikan

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...