Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Vdes babai i 89 fëmijëve me 38 gra

Babai i ‘familjes më të madhe në botë’ ka vdekur në moshën 76 vjeç.

Ziona Chana nga India, besohet të ketë qenë baba i 89 fëmijëve me 38 gra. Ai thuhet se ka 36 nipër e mbesa.

Kryeministri i Mizoram, Zoramthanga, konfirmoi lajmin në Twitter, transmeton Klankosova.tv.

Chana u shpall i vdekur në një spital të dielën pasi u përkeqësua në shtëpinë e tij, sipas raporteve lokale. Sipas raportimeve, ai vuante nga diabeti dhe hipertensioni.

E gjithë familja e Chana jeton së bashku në një shtëpi me katër kate në shtetin Mizoram të Indisë.

Shtëpia ka 100 dhoma, ndërsa gratë e tij ndajnë një konvikt pranë dhomës së gjumit private të Chana

Postime të ngjashme

Testi që ju tregon çfarë objektivash ju udhëheqin në jetë

D V

Pas fotos së ëmbël të ditëlindjes së George fshihet pikëllimi i Kate Middleton

D V

Shikoni mirë dhe zbuloni nëse keni një çrregullim të rrezikshëm!

D V

Fotot e dasmës; Mbesa e Dianës martohet me milionerin 62-vjeçar

D V

Zbulohen për herë të parë sekretet e bërthamës së Marsit

D V

E pazakontë, babai i Meghan Markle do të hedhë në gjyq të bijën dhe princ Harryn për këtë arsye

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...