Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Vdes futbollisti që pësoi sulm në zemër në fushën e lojës

Futbollisti brazilian, Alex Apolinario, ka vdekur gjatë ditës së enjte pas katër ditëve qëndrimi në spital.

Apolinario ditë më parë kishte pësuar sulm në zemër gjatë një ndeshje që skuadra e tij, Alverca, po e zhvillonte në Ligën e Tretë të Portugalisë.

25 vjeçari nuk arriti ti mbijetoj sulmit në zemër dhe klubi i tij ka njoftuar se ka ndërruar jetë.

Postime të ngjashme

Klopp: Kjo është një ditë e re e vështirë për të gjithë në Liverpool

Z H

All Star Game, skuadra e LeBron fiton bindshëm, Antetokounmpo MVP i sfidës

Z H

Zidane zotohet se Real Madridi do të luftojë deri në fund për titull në La Liga

Z H

Laporta: Messi do të qëndrojë, lojtari më i mirë në botë e dashuron Barçën

Z H

Muça mposhti kancerin dhe iu kthye fushës

T E

Klubi anglez interesohet për Rashicen

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...