Kosovë

Vdes gazetari i Radio Kosovës, Nazmi Misini

Zhurnal Ads

Gazetari i Radio Kosovës, Nazmi Misini ka vdekur sot. Lajmi është bërë i ditur nga ish kolegu i tij Sabit Ballbani në rrjetin social “Facebook”.

“Lamtumire shoku dhe kolegu im me i mire. Te prehesh ne paqe Nazmi Misini”, ka shkruar ai.

Misini përgjatë karrierës së tij si gazetar ka qenë edhe kryeredaktori i gazetës “Rilindja”.

Postime të ngjashme

Kosova/ Bie numri i të vdekurve, 119 raste të reja me COVID-19

admin

Policia konfirmon dorëzimin e Kadri Shalës, aktualisht po intervistohet

admin

Selmanaj: Përçarja e thellë politike u reflektua edhe në temën e të pagjeturve

D XH
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...