Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Vdes ish-deputeti dhe gazetari i njohur kosovar

Zhurnal Ads

Në moshën 66-vjeçare ka vdekur gazetari dhe ish-deputeti Ramadan Musliu.

Musliu studioi Letërsi dhe gjuhën shqipe në Fakultetin Filologjik të Universitetit të Prishtinës ku mbaroi edhe studimet pasuniveristare.

Krijimtarinë letrare dhe publicitike (gazetareske) e filloi herët.

Ai gjatë viteve 1977-1980 ka punuar arsimtar i lëndës gjuhë dhe letërsi shqipe në Qendrën Shkollore “Kuvendi i Lezhës”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

​Presidenca dhe Kuvendi shpërblejnë punëtorët me pagën e 13-të

T E

Presidenti Thaçi e ka deklaruar pasurinë në Agjencinë kundër Korrupsionit

admin

Haradinaj përkujton Enver Malokun

S.B.

Publikohen detaje nga vizita e Lajçakut në Kosovë, i takon të gjithë liderët

admin

E mitura nga Rahoveci lind një foshnje në Spitalin e Gjakovës

S.B.

Arrestohet një person në Rahovec, pasi shkaktoi aksident ku u lënduan pesë persona

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...