Agjencia Zhurnal.mk

Vdes ish presidenti i Real Madrid, ishte i prekur me koronavirus

Ish-presidenti i Real Madrid, Lorenzo Sanz ka ndërruar jetë pasi ishte infektuar me koronavirus.

Lorenzo Sanz, ish presidenti i skuadrës së madhe spanjolle, Real Madrid, ka ndërruar jetë.

Sanz, i cili ndihmonte Realin në triumfin e Ligës së Kampionëve në vitin 1998 dhe 2000, dërgohej në spital më herët gjatë këtij muaji, pasi ishte prekur me Covid.

76 vjeçari dërgohej në spital më herët gjatë kësaj jave, pasi kishte ethe.

Në kontrollat e bëra, ai rezultoi pozitiv në Covid19. Sot, ai është ndarë nga jeta, duke humbur betejën.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...