Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Vdes një femër në Vushtrri, bie në bunar

Zhurnal Ads

Një femër ka humbur jetën, pasi në rrethana të panjohura ka rënë në bunar.

Rasti ka ndodhur dje në qytetin e Vushtrrisë, njofton policia.

“Raportohet se viktima femër kosovare në rrethana të panjohura ka rënë në një pus-bunar. Viktima është dërguar në emergjencë, ku mjeku ka konstatuar se e njëjta është pa shenja jete. Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML, për obduksion”, njofton policia.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Kosovë/ 4 të vdekur dhe 281 raste të reja me COVID-19

admin

Publikohen detaje nga vizita e Lajçakut në Kosovë, i takon të gjithë liderët

admin

Dhjetëra çiklistë në vit e humbin jetën në aksidente në shtet

Z H

Në Shkup u sanksionuan 333 vozitës

S.B.

Nga marsi e deri dje në Kosovë vdiqën nga Covid-19, 1.087 persona

Z H

MSh lejon testimet diagnostike rapide për detektimin e antigjeneve të COVID-19

B M
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...