Vdes një person në Lipjan pasi u lëndua duke punuar, rasti po hetohet

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person ka ndërruat jetë pasi ishte lënduar duke punuar.

Rasti ka ndodhur të martën në Lipjan, në ora 08:51.

“Viktima mashkull kosovar gjersa ishte duke punuar , është lënduar dhe  si pasoj e lëndimeve, viktima ka  ndërruar jetë”, thuhet në raport.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion, ndërsa rasti është duke u hetuar. 

Related posts

Policia arrestoi falsifikues janë gjetur thuajse një milion euro të falsifikuara

D V

Ndalohet një person për pjesëmarrje ose organizim i grupit kriminal të organizuar, ka të bëjë me zgjedhjet parlamentare të 14 shkurtit

D V

Burri me origjinë nga Kosova u qëllua me plumb në kokë, nga djali i tij 13-vjeçar – mediat sjellin detajet e tragjedisë në Nancy të Francës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More