Vdes një person në QKMF në Malishevë, policia nis hetimet

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Malishevë, një person ka ndërruar jetë.

 

Rasti ka ndodhur dje rreth orës 17:00. Sipas policisë, viktima ishte me sëmundje kronike dhe turpi i tij është dërguar për obduksion.

“Nga QKMF është raportuar se një person mashkull kosovar ka ndërruar jetë, i njëjti ishte me sëmundje kronike. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për Obduksion. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport. 

Related posts

Detaje të reja nga vrasja në Klos të Shqipërisë, arrestohet bashkëshortja dhe vajza e viktimës

D V

Gjykata cakton paraburgim për Zoran Mileski

D V

Dy të vdekur në një aksident trafiku në magjistralen Prizren-Gjakovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com