Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë Kronika

Vdes një vajzë dyvjeçare në Skenderaj

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një vajzë, dyvjeçare është dërguar pa shenja jete në Shtëpinë e Shëndetit në Skenderaj.

Rasti ka ndodhur të martën, rreth orës 13:18 në Skenderaj.

“Raportohet se një fëmijë i moshës 2 vjeçare, i gjinisë femërore është sjellë pa shenja jete në shtëpinë e shëndetit në Skenderaj. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar”, thuhet në raportin policor.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, ndërsa rasti është nën hetime.

Postime të ngjashme

PZAP pezullon për pesë vite gjashtë komisionarë të një vendvotimi në Suharekë, pas ankesës nga Albena Reshitaj

S.B.

Sekuestrohen 14 kilogramë hashash në Deve Bair, arrestohet një shtetas i Shqipërisë

S.B.

Ndërpritet një dasmë me 80 mysafirë në Tetovë, mbyllet restoranti

S.B.

Kurti: Gruda ishte profesionist brilant dhe diplomat me kulturë

S.B.

Bizneset e vogla të grave përfitojnë nga Programi i Rimëkëmbjes

S.B.

Anëtari i LDK-së kërkon nga qytetarët sugjerime kë ta votojë për kryetar të partisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...