Agjencia Zhurnal.mk

Vdes njëri prej sulmuesve të Ziadin Selës në Kuvend (Foto)

Shkup, 22 janar – Zhurnal.mk – Stojan Pavleski, personi i cili më 27 prill 2017 kishte sulmuar fizikisht Ziadin Selën në Kuvend, sot ka ndëruar jetë, njofton Zhurnal.

Siç bëjnë të ditur familjarët e Pavleskit, i ndjeri nuk ishte trajtuar mirë në spital nga mjekët, pasi vitin e kaluar ishte rrahur rëndë në afërsi të tregut të gjelbërt, dhe që atëherë, gjendja e tij shëndetësore nuk ka qenë e mirë.

Ai për disa muaj është mbajtur për mjekim në traumatologji.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...