Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Vdes pas plumbave edhe baxhanaku i biznesmenit kosovar i vrarë në Serbi

Shkon në dy numri i viktimave nga atentati me armë në Novi Pazar të Serbisë.

Pas biznesmenit të agjencisë turistike, Selajdin Janjeva tashmë ka vdekur edhe baxhanaku i tij.

Ata janë vrarë afër banesës së Janjevës, në Jalija të Novi Pazarit teksa biznesmeni kishte në pronësi agjencinë turistike ”Selo Tours”/BW.

Postime të ngjashme

Hidhet një pako në drejtim të qendrës së paraburgimit në Prizren

Dafina Vidishiqi

Gërvalla në Ditën e Çlirimit: Pas krimeve të Serbisë, u ngritëm dhe ndërtuan shtetin

Dafina Vidishiqi

Moti për ditën e nesërme

Dafina Vidishiqi

Edhe një anëtar i PDK-së shpall kandidaturën për kryetar të Drenasit

Dafina Vidishiqi

Liria që nuk e priti çlirimin

Dafina Vidishiqi

Kërkohet mbështetje për fëmijët e mjekëve të vdekur në krye të detyrës në pandemi

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...