Maqedoni

Vdes pas problemeve me zemrën, Amdi Bajram

Zhurnal Ads

Shkup, 24 tetor – Ish deputeti dhe përfaqësues i romëve, Amdi Bajram ka vdekur në moshën 64 vjeç, njoftoi Kanal5.

Sipas informacioneve të fundit, Bajram vdiq në një klinikë private, jozyrtarisht shkaku ishte problemet me zemrën.

Postime të ngjashme

Kur aplikohet dhe kush do të marrë subvencione të pagave?

admin

Osmani – Duxhak: Mbështetja e KB jep rezultate të dukshme në progresin e shoqërisë

Z H

Qeveria miratoi pakon e katërt ekonomike, 31 masa në vlerë prej 470 milion euro

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...