Agjencia Zhurnal.mk

Vëllai dhe kunata i dërgojnë foto nga pushimet, ja si i përqesh ata vajza e Remzies

Riola Hamzaj është vajza e këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit.

Ajo u bë tejet e njohur sidomos në dasmën e vëllait të saj, Hamzës, përcjell ORAinfo.Riola tani është tejet e përfolur për jetën e saj e të cilën nuk po heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto të vëllait dhe kunatës nga pushimet e me këtë Riola ka shtuar edhe një mbishkrim përqeshës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...