Kosovë Kronika

Vëllai rrah motrën në Prishtinë, ndihmohet nga njerka

Zhurnal Ads

Një femër është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj dhe njerka.

Në raportin e Policisë së Kosovës, thuhet se ngjarja ka ndodhur të hënën rreth orës 20:17, në Prishtinë.

Tutje në raport thuhet se viktima ka pranuar tretman mjekësor nga lëndimet e  shkaktuara.

“Ankuesja femër kosovare raporton se është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj i dyshuari mashkull kosovar dhe njerka e saj e dyshuara femër kosovare duke i shkaktuar lëndime trupore për te cilat lëndime i është ofruar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Postime të ngjashme

BQK thotë se do të ketë rënie të ekonomisë për 7.2 për qind

S.B.

Arrestohet një diler nga Ohri, policia i gjeti 80 paketime me marihuanë

S.B.

Deputetët vizitojnë pikën kufitare në Merdare: Serbia nuk i respekton marrëveshjet me Kosovën

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...