Agjencia Zhurnal.mk
Kulturë

Vend komod dhe i përsosur, Austiran Palace tani vjen edhe me kënd për fëmijë

Zhurnal Ads

Në hyrje të Çarshisë, nën Kalanë e Shkupit e në zemër të qytetit mund të gjeni Restorantin Austrian Palace. Për Shkupjanët ky vend është bukur i njohur por edhe për qytetarët nga rajoni.

Austrian Palace përpos nga ana e Kalasë, hyrje gjithashtu ka edhe nga ana e Çarshisë. Çfarë është risi në këtë restorant, është ajo se tani në këtë “Lounge Bar”, mund t’i merni dhe fëmijët me vete për të lozur. Austrian Palace tani posedon dhe këndin për fëmijë, e vendosur nga pjesa e hyrjes nga Çarshia.

Austrian Palace veçohet për gjithçka, si për shërbim, si për ambient, si për kualitet ashtu edhe për mënyrën si funksionon ky restorant. Në Austrian Palace mund të shkoni edhe vetëm për kafe me shokë, por edhe për drekë me kolegë e familje.

Austrian Palace veçohet gjithashtu edhe për menytë e zakonshme dhe ditore, të cilat përgatiten nga kuzhinierë me përvojë. Në Austrian Palace mund të shërbeheni me gatime dhe deserte të shijshme e të posaçme.

E juaja është vetëm ta vizitoni, për tjetrën pjesë lejani stafit të Austrian Palace. Ata do t’ju akomodojnë, shërbejnë dhe do t’ju qëndrojnë gati për çdo kërkesë e nevojë tuajën.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Laureatët e Çmimit Nobel nderohen në mungesë

S.B.

“Qilimi i Apolonisë”, një mozaik i rrallë

S.B.

Në gjëndje të rëndë nga Covid, Koço Devole futet në intubim

T E

Vako – maestroja që ngriti në tjetër nivel këndimin koral në Shqipëri

S.B.

Institucionet kulturore ne Shkup frymojnë shqip

T E

Panairi i Librit `Tirana 2020` online, përgjysmohen subjektet pjesëmarrëse

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...