Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Vende të reja parkimi në lagjen Xhon Kenedi

Shkup, 10 tetor – Kanë filluar punimet për krijimin e një hapsire të re parkimi në rr.Pere Toshev, lagja Xhon Kenedi, me rreth 300m2 e cila padiskutim se do të lehtësojë funksionimin e banorëve dhe do të eliminojë problemin me parkingun në këtë lokacion.

Kjo iniciativë do të vazhdojë të përfshijë të gjitha lagjet e Çairit dhe hapësirat ku shfaqet si nevojë.

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/photos/pcb.2653464338315551/2653464191648899/?type=3&theater

Postime të ngjashme

Ambasadori i BE-së: Heqja e liberalizimit të vizave nuk diskutohet

R Zh

Regjistrohen 364 raste me Kovid-19 prej 2.379 testimeve, 24 të vdekur, 689 të shëruar

R Zh

Kuvendi i miratoi ligjet nga pakoja e pestë të masave ekonomike

R Zh

Mariçiq kritikon opozitën: Vetëm te ne nuk mund të zbatohet votimi online

R Zh

Qyteti i Shkupit: VMRO-DPMNE fabrikon afera joekzistuese

R Zh

E vrisja mendjen, pse po flitet: “Vaj-vatani e mjerë mileti, në çfarë derexhe erdhi Ali Ahmeti”!

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...