Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Vendosen shtylla hidraulike dhe kamera në më tepër kënde në Çarshinë e Vjetër

Zhurnal Ads

Shkup, 31 tetor – Në kuadër të ngritjes së sigurisë dhe vendosjen e standardeve moderne në Çarshinë e Vjetër, në pasurinë tonë trashëgimore e turistike, po investojmë çdo ditë me nga një gjë, që mundëson ajo të duket sa më mirë, sigurt dhe atraktive për ne dhe vizitorët.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Propozohet ligj për Polici komunale

T E

Propozimi më i ri: Të sëmurit kronik të kthehen në punë, femrat në pushim të lindjes deri më 31 dhjetor

Z H

“Klub nate” para Qeverisë, muzikantët dhe hotelierët kërkojnë takim me Zaevin të premten

T E

Qytetarët e Maqedonisë do të mund të kalojnë transit nëpër Kosovë pa PCR test

T E

Portugalia nuk konsideron se Bullgaria po e pengon anëtarësimin e Maqedonisë në BE

Z H

Në Shkup sanksionohen 393 shoferë, nga të cilët 164 për tejkalim të shpejtësisë

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...