Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Vendosen shtylla mbrojtëse përreth kopshtit Fidani (Foto)

Shkup, 15 dhjetor – Zhurnal.mk – Shërbimet komunale në komunën e Çairit kanë vendosur shtylla mbrojtëse në trotuar përreth kopshtit Fidani, informon Zhurnal.

Shtylla mbrojtëse gjithashtu janë vendosur edhe përreth kopshtit “Borëbardha”.

Shtyllat janë vendosur me qëllim të lehtësohet lëvizja e fëmijëve dhe qytetarëve.

Lirojmë trotuaret, mbrojmë qytetarët!Shërbimet komunale po vendosin shtylla mbrojtëse në trotuaret në afërsi të…

Posted by Visar Ganiu – Faqja zyrtare on Tuesday, December 15, 2020

Postime të ngjashme

Ministri Hoxha uron 8 marsin: Luftojmë së bashku për barazi gjinore

Z H

Rexhepi: Nuk ka nevojë për Qeveri të zgjeruar, shumica është stabile

Z H

Gashi: Qasja e Bullgarisë hapë rrugë për ndikimin e Serbisë

Bekim Laçi

Zaev uron 8 marsin: Lufta për të drejtat e grave fillon nga secili prej nesh

Z H

LD: LSDM të përmirësojë gjendjen në shtet, nuk ka kushte për koalicion LSDM-VMRO

Z H

A e marin pagën e njejtë burrat e diplomuar dhe gratë e diplomuara?

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...