Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Vendosi të ndërrojë, humbi 25 kilogramë – polakja ia arrin qëllimit të bëhet modele dhe të shpallet Miss

Zhurnal Ads

Një vajzë e cila ka arritur të humb 25 kilogramë falë një diete strikte dhe sfidës që të jetë më aktive, më në fund ka arritur qëllimin e saj të bëhet modele dhe të fitojë kurorën e Miss-it.

Yana Ivanova, 21-vjeçe nga Polonia, e cila numëron mbi 11 mijë ndjekës në Instagram, kishte kaluar fëmijërinë duke ëndërruar që të marrë pjesë në garën për Miss, transmeton Telegrafi.

Kështu arriti të humb kilet e tepërta falë një diete që i është përmbajtur plotësisht, me të cilën edhe ia arriti qëllimit.

Ajo u shpall finaliste në garën për Miss Ukraina dhe në fund edhe t’i futet botës së modelimit, duke u bërë mjaft e kërkuar nga markat e njohura që i ofrojnë kontrata për reklamim të produkteve.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Inagurohet në Dubai, shatërvani më i madh në botë

admin

6 cilësi që i kanë vetëm gratë tërheqëse

admin

Pas 14 djemve, më në fund çifti arrin që të sjell në jetë një vajzë

T E

Studenti australian fiton 20 milionë dollarë në lotari, 20-vjeçarit i solli fat numri 13-të

S.B.

Efektet shëruese të kulumbrisë

admin

Brokoli, perimja ideale për stomakun

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...