Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Venera Lumani dhe Lind Islami publikojnë këngën “Me ty”

Çifti i njohur shqiptar, Venera Lumani dhe Lind Islami, janë mjaft të dashur për audiencën e gjerë.

Dyshja pasi u njohën në “The Voice”, karrierën e kanë ndërtuar së bashku, duke sjellë projekte nga më të ndryshmet.

Në një postim në rrjetin social Instagram, që të dy kanë bërë të ditur se kanë sjell projektin e ri muzikor.

“Me ty” mban titullin kënga, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Elgit Doda.

Për melodinë kanë punuar që të dy artistët, kurse tekstin e ka shkruar Venera, që ka tematikë dashurinë.

Klipi ku këngëtaret shfaqet krah njëri-tjetrit të veshur plot stil, është përkujdesur Papadhimitri Production.

Vlen të përmendet se që në minutat e parë të lansimit, “Me ty” është pritur mirë nga adhuruesit e muzikës së tyre.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...