Agjencia Zhurnal.mk

Veprim i Marinës që po rritë më shumë dyshimet për shtatëzëni

Vetëm pak ditë më parë, një foto e Marina Vjollcës dhe Getoar Selimit në një makinë në Londër i bëri të gjithë të dyshojnë se më në fund, çifti mund të jetë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Kjo pasi Marina ishte shtrirë në prehërin e Getoarit dhe të dy ata mbanin duart mbi barkun e moderatores si për të thënë se një bebush ishte rrugës.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...