Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Vera Ora bëhet nostalgjike për vitin e kaluar teksa sjell video nga pushimet në Anguilla

Ajo është një emër mjaft i ndjekur në rrjete sociale dhe tashmë gëzon famë të madhe falë të bijës.

Fjala është për të ëmën e artistes shqiptare, Rita Ora, Vera Orën, e cila numëron mijëra ndjekës në Instagram.

Psikologia së fundmi ka ndarë disa fotografi e video në Instagram, përmes të cilave kujton vitin e kaluar dhe tregon për ndryshimin që ka ndodhur këtë sivjet për shkak të pandemisë.

Në bazë të postimeve, Vera ka qenë duke shijuar pushimet me bashkëshortin e saj, Besnik Sahatçiu, në Anguilla.

“Telefoni është duke më sjellë kujtime nga viti i kaluar. Do t’i përdorë si referencë për meditim”, ka shkruar ajo.

Rita në anën tjetër kohëve të fundit ka shprehur shqetësimin e saj në lidhje me kancerin e gjirit, pasi e ëma ishte diagnostikuar në vitin 2005, kur ajo ishte 39 vjeçe.

Megjithatë, ylli me prejardhje nga Kosova tha se kontrollohet vazhdimisht për të qenë më e sigurt.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...